menu

Hay - Sander Donkers en Barry Hay (2016)

mijn stem
4,15 (10)
10 stemmen

Nederlands
Biografie

256 pagina's
Eerste druk: Lebowski, Amsterdam (Nederland)

Barry Hay, leadzanger van de grootste rock-’n-rollband van Nederland: The Golden Earring. Zevenenzestig jaar, maar aan star quality nog geen gebrek. Superfit, karakteristieke kop met zonnebril, pikzwart haar en een stem die al vijftig jaar massa’s in beweging brengt. In ''Hay'' vertelt hij openhartig over zijn leven in en buiten de spotlights, over zijn roerige jeugd, familie, zijn band met zijn moederland India, en uiteraard zijn rise to stardom vol seks, drugs en rock-’n-roll.

zoeken in:

avatar van Jason82
4,5
Aangeschaft!

U bent gewaarschuwd... als je eenmaal aan dit boek begint kunt je niet meer stoppen met lezen!
Compliment aan de schrijver, geweldig geschreven!
Iedereen die van muziek houdt moet dit boek lezen, je krijgt een heel andere kijk op de familie Hay en ik neem dan ook mijn petje af voor ze!!

...stilte...
Bedankt voor de waarschuwing...

avatar van Jason82
4,5
Opnieuw een leuke biografie. Geen saaie opsomming van feiten, maar het boek staat vol anekdotes en slap geouwehoer van Hay en z'n vrouw, allebei producten van een vrij bizarre jeugd.

De Golden Earring heeft goede muziek gemaakt. Ik weet nog dat ik ze ergens in 2008 in De Ijsselhallen te Zwolle zag optreden. Wat waren ze goed, ongelofelijk. Ergens las ik dat als ze een Engelse of Amerikaanse band waren, ze nog veel groter waren geweest.

Leuk boek, aanrader wat mij betreft.

avatar van psyche
psyche (crew)
Jason82

Had je die nu al 8,5 jaar ongelezen in de kast liggen?

avatar van Jason82
4,5
psyche schreef:
Jason82

Had je die nu al 8,5 jaar ongelezen in de kast liggen?

Dat klopt Ik heb een tijd veel boeken gekocht, dat doe ik al enige jaren niet meer. Langzaam maar zeker ben ik alles aan het lezen, naast de boeken die ik leen vanuit de bibliotheek.

avatar van psyche
psyche (crew)
Jason82 schreef:

Dat klopt Ik heb een tijd veel boeken gekocht, dat doe ik al enige jaren niet meer. Langzaam maar zeker ben ik alles aan het lezen, naast de boeken die ik leen vanuit de bibliotheek.


Ik ken het hoor, hier hetzelfde. Heel soms koop ik toch nog en dan meestal een e-boek. Maar zelfs van de op de reader opgeslagen boeken moet ik nog werk maken. Wat betreft muziek/biografie deze bijvoorbeeld.

Gast
geplaatst: vandaag om 17:08 uur

geplaatst: vandaag om 17:08 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.